Ezgi Mola ile oğlu Can’ın ilk uçak yolculuğu! ‘Bir noktada gidişini izleyeceğim, farkındayım’

Uzun süredir aşk yaşayan Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı, 8 Mayıs’ta evlenmişti. Mola’nın nikâh şahidi meslektaşı ve yakın arkadaşı Enis Arıkan, Aksakallı’nın şahidi ise eski futbolcu Sinan Engin olmuştu.

Sürpriz nikahtan kısa süre sonra hamile olduğunu açıklayan Mola, 24 Kasım’da ilk bebeğini kucağına almıştı. Anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan çift, çocuklarına Can adını vermişti.

İLK UÇAK YOLCULUĞU!

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran Ezgi Mola, oğluyla ilk kez uçak yolculuğuna çıktı.

“BÖYLE BÖYLE DÜNYAYI KEŞFEDELİM”

Uçakta Can’la çekilen bir karesini 6.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınlayan Mola, paylaşımına şu mesajı yazdı:

3-4 saat yol Can bey, tebrik ederim. Böyle böyle dünyayı keşfedelim, çok gezelim, çok soralım isterim. Bir noktada gidişini izleyeceğim, farkındayım. Ama şimdi değil kuzu, 20 yıl dibinden ayrılmam.

“40 YILDA BİR ÇOCUĞUM OLMUŞ!”

Öte yandan Mola, geçtiğimiz mart ayında verdiği bir röportajda bakıcı tutmak istemediğini söyleyerek; “Bakıcı olsun pek istemiyorum. Çünkü benim gibi bakabilir mi, benim kadar bakabilir mi? Buna inanmıyorum. Bu zamanlarını bir kez yaşıyoruz. Bir de 40 yılda bir çocuğum olmuş. Bu anı kaçıramam. Kalabalık bir aile severim, ‘Ay ne güzel’ derim kalabalık aile görünce. Hep beraber bizimle büyümesi bence daha iyi, özellikle şu sıralar” açıklamasını yapmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir